Aku kladivo Extol Share20V 8791816/17 – Specialista na vrtání a sekání
Zpět

Aku kladivo Extol Share20V 8791816/17 – Specialista na vrtání a sekání

Akumulátorové sekací a vrtací kladivo Extol Industrial SHARE 20 V č. 8791816 s nástavcem SDS plus je určeno pro příklepové vrtání do zdiva, kamene, betonu apod. Díky pneumatickému příklepovému systému je kladivo výkonnější než běžná příklepová vrtačka. Bez příklepu můžete vrtat například do kovu, dřeva nebo plastu. Kladivo má také funkci sekání pro sekací práce do betonu, cihel, kamene, asfaltu. Je také vhodné pro sekání obkladů, dlažebních kostek, omítek, stavebního lepidla apod.

Kladivo je vybaveno bezkartáčovým (bezuhlíkovým) motorem. Motor i akumulátor mají elektronickou ochranu proti přetížení, která při nadměrném zatížení přeruší přívod energie. Provozní spínač umožňuje jemně a plynule regulovat rychlost a/nebo počet úderů kladiva, čímž je zajištěn postupný náběh. V režimu vrtání můžete měnit směr otáčení vrtáku.

Kladivo je vybaveno systémem VARIO-LOCK, který umožňuje natočení sekáče v rozsahu 360° do požadované polohy a jeho aretaci. Univerzální systém upevnění nástrojů SDS plus umožňuje rychlé upevnění a výměnu nástrojů různých značek na trhu bez použití nářadí. Do sklíčidla SDS plus lze nasadit standardní sklíčidlovou hlavu vybavenou stopkou SDS plus a upnout tak vrták s menším průměrem vrtání (adaptér č. dílu 8898032).

Akumulátorové kladivo je součástí řady akumulátorového nářadí SHARE 20V, které je napájeno stejným typem akumulátoru. Pro těžší nebo delší práce doporučujeme používat větší akumulátory s kapacitou 5000, 6000 nebo 8000 mAh.

 

Související produkty