Hlavní přednosti Parametry Příslušenství Návody k použití Vaše dotazy

Protahovací pero bubnové na čištění odpadů, délka 6m

Doporučená cena:
s DPH 560 Kč
bez DPH 462,81 Kč
Najít prodejce
Obj. číslo: 5464, EAN: 8595126976367
Sdílet:

Hlavní přednosti

  • Pracovní postup: 1) povolíte/odemknete uzávěr pera a manuálně vytáhnete potřebnou délku, poté utáhnete/zamknete uzávěr pera a pero nasunete do odpadu. 2) otáčíte perem kolem osy pomocí vrtačky nebo kliky za současného manuálního pohybu uzamčeného pera vpřed/dovnitř odpadu (popř. opakovaným pohybem vpřed a vzad) - tím dojde k pročištění dané části odpadu. 3) poté pokračujete v opakování bodů 1) a 2) dokud nedojde k protažení a pročištění celé délky odpadu.
  • k dostání v černo-zelené nebo černo-oranžové variantě (barvu si nelze zvolit - řídí se dle aktuální šarže výrobce)

Parametry

značka: EXTOL CRAFT
EAN: 8595126976367
technické parametry: délka 6m
doplňující parametr: průměr spirály 6mm

Vaše dotazy

Jak funguje vysunutí pružiny? Nejde mi vysunout.
Zkontrolujte, zda nemáte uzamčeno otáčení pružiny. Protahovacím perem lze otáčet buď manuálně pomocí kliky nebo pomocí aku vrtačky. V přední části je pak možnost uzamknutí/odemknutí otáčení pružiny. Obrazové znázornění je k dispozici v galerii obrázků.
Pero se automaticky nevysunuje, můžete mi prosím poradit a napsat postup?
Pero se automaticky při otáčení nevysunuje, ani nezatahuje, pouze se otáčí. Toto levné provedení funkci vysunutí nemá. Vytahování/ zasouvání pera je potřeba provádět ručně. Protahovacím perem lze otáčet buď manuálně pomocí kliky nebo pomocí aku vrtačky. V přední části je pak možnost uzamknutí/odemknutí otáčení pružiny. Pracovní postup: 1) povolíte/odemknete uzávěr pera a manuálně vytáhnete potřebnou délku, poté utáhnete/zamknete uzávěr pera a pero nasunete do odpadu. 2) otáčíte perem kolem osy pomocí vrtačky nebo kliky za současného manuálního pohybu uzamčeného pera vpřed/dovnitř odpadu (popř. opakovaným pohybem vpřed a vzad) - tím dojde k pročištění dané části odpadu. 3) poté pokračujete v opakování bodů 1) a 2) dokud nedojde k protažení a pročištění celé délky odpadu.