EXTOL PREMIUM

autonabíječka 9stupňová, řízená mikroprocesorem, 12/6V, 4A

BC 4 A

Obj. číslo: 8897300
Doporučená cena: 1 350 Kč
EAN: 8595126969598
hlavní název promo: 9stupňová autonabíječka, řízená mikroprocesorem
technické parametry: 12/6V, 4A
info: Určena pro nabíjení 12V nebo 6V olověných akumulátorů se zaplavenou elektrodou WET i Calcium, MF VRLA akumulátorů, AGM, i gelových v rozsahu jmenovité kapacity baterií 1,2–80Ah.
Nabíječka je určena pro nabíjení 12V nebo 6V olověných akumulátorů se zaplavenou elektrodou WET i Calcium, MF VRLA akumulátorů, AGM, i gelových v rozsahu jmenovité kapacity baterií 1,2 – 80Ah. Pro svou práci využívají automatický přepínací mód o vysoké frekvenci. Vestavěný mikroprocesor v naprogramovaných devíti fází procesu zajistí nabití baterií až do 100% jejich originální kapacity. Umožňuje automaticky (nebo volitelně) znovuoživení částečně sulfátovaných baterií. Nabíjí a zachraňuje vyčerpané baterie. V automatickém udržovacím módu dodává bateriím pouze tolik potřebné energie, která se rovná jejímu samovybíjecímu proudu, takže umožní uživateli ponechat baterii spojenou s nabíječkou i po několik měsíců a udržet ji ve stále plném stavu nabití.

9 nabíjecích stupňů

1-vyhodnocení stavu baterie 2-zotavení baterie 3-pozvolné zahájení nabíjení 4-nabíjení konstantním pulzním proudem 5-regenerace(desulfatace) 6-nabíjení konstantním proudem 7-snižování nabíjecího proudu 8-kontrola stavu 9-konstantní napětí, udržovací pulzní proud

Hlavní přednosti

  • integrovaná ochrana proti jiskření, zkratu a přepólování
  • umožňuje nabíjet baterii přes kabel připojený do cigaretového zapalovače
  • regeneruje a nabíjí hluboce vybité baterie (desulfatace) a umožňuje nabíjet baterie i při nízkých teplotách
  • vybaveno třemi typy koncovek pro připojení baterie: svorky, cigaretový zapalovač a očka
  • pamatuje si původní nastavení při výpadku napětí a po obnovení dodávky proudu pokračuje dále v nabíjení